Reference

Napsali o nás aneb jaké pocity z kurzu mají naši svěřenciČau Honzo,

Ještě jednou chci poděkovat za fajn kurz, Kačka (13let) byla moc spokojená (já samozřejmě taky), celou cestu naříkala jak se jí nechce domů a kdy zase pojedeme.

Na přelomu léta a podzimu jsme prožili dva super víkendy na Rujáně, kde moje 13-letá dcera Kačka díky Honzovi konečně okusila tu správnou dávku kiteboardingu. Kačka začínala na vodě od nuly a přesto se jí podařilo docela rychle rozjet na čemž má Honza určitě velkou zásluhu, protože se jí opravdu pečlivě věnoval, pomohl jí v klidu bez stresování překonat ty nejnáročnější začátky a vyšel nám vstříc přesně podle našich časových možnosti. Jsem moc rád, že Kačka měla díky Honzovi takový perfektní nástup do světa kitingu, mám teď doma při hlasování o způsobu dovolené silnou podporu.

Díky a brzy na viděnou....
Karel K. (Praha)Ahoj Honzo,

Díky za víkendový kurz, počasí vyšlo podle představ a parádně jsem si to užil.

Možná se někdy v srpnu na Rujánu stihnu ještě podívat.

Zdeněk D. (Praha)Dvoudenní kite kurz v kitescool nás naučil důležité základy kitingu na zemi i na vodě. Díky tomu jsme se v létě na Rujáně už docela rozjezdili, máme vlastní vybavení a moc nás to baví. Díky kluci!

Lucie T. (Praha)Ahoj všichni,

v létě jsem jel na Rujánu s cílem pořádně si zasurfovat na prkně. V kempu jsme narazili na instuktory z firmy Kitescool a domluvili si s nimi kurz kiteboardingu od druhého dne. Bohužel nefoukalo a tak jsme jeli do nedalekého Zirkowa a tam jsme se naučili v cableparku (wake vlek) rozjezdy. Borci z Kitescoolu všechno s Němci domluvili a já se mohl soustředit na naučení rozjezdů, které sem se naučil cca. za půlhodiny, protože mi všichni radili jak a co mám dělat a stačilo je poslouchat..Další den začalo foukat a tak jsme vyrazili na louku, kde mi stručně a pochopitelně vysvětlili základy manipulace s drakem, bezpečnostní systémy a šli do vody..Tam to se mnou občas švihlo o vodu (ale s kým při začátkách ne, že? :D), chvilku jsme zkoušeli Body Dragging a po cca. hodině a půl sem se naučil rozjíždět a druhý den mě naučili stoupat a přijet na místo odkud sem odjel. Super!

Na závěr musím opravdu lidi z Kitescoolu pochválit za super práci, protože při poměru rychlosti naučení a mojí nešikovnosti je to vynikající.

Tomáš Š.(Jablonné v Podještědí)Před kurzem jsem vůbec nevěděl, co od kiteboardingu čekat a jestli mi to půjde. Kluci z Kitescool mi však vše důkladně vysvětlili, nejprve proběhla teoretická část a pak jsme si vše vyzkoušeli prakticky. Díky nim jsem se už po pár hodinách mohl radovat z prvního úspěšného rozjezdu na vodě. Kurz určitě stál za to a všem ho doporučuji.

Michal C. (Pardubice)Ahoj,

začátkem prázdnin jsme byli na Rujaně surfovat a zjistili jsme, že v kempu je škola Kitescool, domluvili jsme se s majitelem školy, že bychom to chtěli vyzkoušet s cvičným drakem na louce, bylo to super!!! A tak jsme se za měsíc na Rujanu vrátili na kompletní kurz. Po dohodě jsme si ho rozdělili do 3 dnů, během kterých jsme se naučili jak draka ustrojit, bezpečnostní prvky, s drakem jsme trénovali různé manévry, abychom se ho naučili ovládat, poté přišel na řadu body dragging, pak samotné rozjezdy, které se mi ke konci kurzu již dařily (na sporty nejsem moc talentovaná) :D

Po absolvování kurzu jsem schopná, bez odborníka draka sama nastrojit a vím co a jak dělat, abych jezdila.

Líbil se mi především kamarádský, ale přesto odborný přístup instruktorů. Naprosto dokonalé je i místo, tak velké mělčiny jinde asi nenajdete a na učení je to tam fakt skvělé!!!

Byl to pro mě určitě jeden z nejlepších zážitků z prázdnin.

Verča Š. (Jablonné v Podještědí)Vzhledem k základním zkušenostem s malým drakem a znalostí větru byla část na břehu pouhou formalitou a mohlo se do vody. Po pár hodinách jsem byl schopen ujet několik metrů. Určitě by to šlo lépe, ale vzhledem k počasí a ledové vodě nezbylo příliš vůle k dalšímu progressu.

Denis F. (Teplice)Kite se mi líbil už dříve ale ten kurz to u mě utvrdil. Hned po příjezdu se nás ujal Honza a když to šlo tak jsme byli na vodě. Všichni trenéři a celá banda je strašně v pohodě. Budou s vámi mít trpělivost a nakonec vás to určitě naučí. Mě se to moc líbilo. Určitě doporučuji zkusit. Ten pocit z toho že vás táhne drak je úžasný.

Martin L., 14 let (Praha)Ahoj Honzo,

Ještě jednou díky za Kurz, mě se to moc líbilo, taky díky skvělé instruktáži Adama!

Petr Z. (Liberec)Kurz byl super, vynikající instruktoři, kladně hodnotím, že se nám instruktoři věnovali, kite s nimiž jsme se učili byl kvalitní, možnost zakoupení veškerého vybavení - nového i použitého za lepší ceny!!! Ubytování v kempu na velmi slušné úrovni - čisté sociální zařízení, možnost půjčení grilu, restaurace v dosahu.

Veronika H. (Nýrsko)I když jsme na Rujánu nejeli na předpověd, Bádža nám zařídil super podmínky, takže jsme si to užili se vší parádou. Naplno se nám věnoval, když zrovna nefoukalo a my nemohli trénovat na vodě, trénovali jsme názvosloví kitů tak, že si i po 4 měsících vybavím spoustu věcí, které jsou pro kite surfing nezbytností.

Eva M. (Klatovy)